Masaż dźwiękiem

Wyjątkowy masaż misami tybetańskimi

 

Masaż Dźwiękiem Mis Tybetańskich

Masaż dźwiękiem

 

Masaż dźwiękiem wg metoty Petera Hessa to subtelna i niezwykle skuteczna forma pracy z ciałem, mocno relaksująca. Wydobywane z mis fale dźwiękowe swobodnie rozchodzą się w ludzkim ciele, docierają do każdej komórki, wprawiają je w wibracje i wspomagają w ten sposób proces samouzdrawiania. Częstotliwości dźwiękowe mis Petera Hessa odpowiadają, częstotliwościom rezonansu mechanicznego poszczególnych części ciała. Usprawniona zostaje komunikacja pomiędzy organami.

Delikatne dźwięki wprawiają umysł w stan Alfa – głębokiego odprężenia, dzięki czemu wszystkie mięśnie się rozluźniają. Drżenie mis uwalnia ciało od napięć i blokad, a energia zaczyna płynąć swobodnie. Masaż ten wzmacnia pewność siebie, aktywuje kreatywność, leczy bezsenność, uspokaja i harmonizuje, uwalnia od bólów głowy, reguluje przemianę materii i pomaga osiągnąć stan świeżości umysłu.

Misy używane w masażu posiadają atesty jakościowe Peter Hess Proffessional Therapeutic Quality i pochodzą z Nepalu i Tybetu. Są efektem rękodzieła wykonanego ze stopu 12 metali z przewagą brązu (stopu cyny i miedzi).

Masażysta kładzie na klientce misy, kobieta leży na  bordowej macie.

Masaż dźwiękiem

Umów się na masaż:

tel. 663 700 514