Holistyczny Kurs Masażu Lomi Lomi

Najbliższy termin:

18 – 26 stycznia 2025 r.

9 dni nauki hawajskiej Sztuki Dotyku i świadomej pracy z ciałem

Formuła Holistycznego Kursu Lomi Lomi powstała z potrzeby przedstawienia masażu Lomi Lomi jako wielokierunkowej Sztuki Dotyku. Szkolenie z jednej strony daje możliwość solidnego zapoznania się z techniką masażu Lomi Lomi od podstaw, a z drugiej strony stwarza warunki do uwolnienia się od krępujących i usztywniających ram technicznych tego masażu. Efektem tej pracy jest większa gotowość uczestników kursu do prowadzenia głęboko transformujących sesji masażu, zaufanie do tego “co przepływa” i umiejętność trzymania przestrzeni dla klienta.

Dziewięć dni codziennej pracy z masażem Lomi Lomi sprawia, że uczestnicy kursu doświadczają zmian, które mają znaczący wpływ na ich życie i przygotowują ich do profesjonalnej pracy bodyworkerowej.

Holistyczny Kurs Lomi Lomi
Edycja 2024

Terminy:

18 - 26 stycznia 2025 r. - Edycja Letnia

Miejsce: Dom Gościnny "Zielono Mi" w Łapalicach /Kaszuby/, woj. pomorskie

Cena: 3300 zł/os
*Możliwość opłaty w ratach payu logo Kurs masażu na raty, logo

Wyżywienie i noclegi: około 240 zł/os./doba

(wyżywienie: 3 posiłki dziennie/ kuchnia wegetariańska; opłaty za pobyt i wyżywienie pobiera właściciel ośrodka)

Zapisy:

Żeby zapisać się na kurs trzeba wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i poczekać na AKCEPTACJĘ zgłoszenia z naszej strony.
Po akceptacji poprosimy Cię drogą mailową o wpłatę ZADATKU w wysokości 800 zł (o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat)

800,00 3 300,00 

Sztuka Dotyku

Czego Doświadczysz w Trakcie Kursu Lomi Lomi

W trakcie kursu doświadczysz prastarej mądrości Kahunów poprzez praktyczną naukę masażu Lomi Lomi. Poznasz jak wielką moc, może mieć dotyk ofiarowany w duchu Aloha. Zapoznasz się z technikami przynoszącymi głęboki spokój, relaks i ukojenie.

Słowo lomi w dosłownym znaczeniu oznacza tarcie, nacisk lub ugniatanie, a powtórzone słowo lomi oznacza dużo. Jak to bywa w filozofii hawajskiej, nazwa Lomi Lomi ma dużo głębsze znaczenie oddające naturę masażu, który jest w istocie procesem zachodzącym poprzez ruch.

Podwójne użycie słów lomi lomi oznacza empatyczny i delikatny ruch w stronę przemiany. Lekki i obecny ruch, który uzdrawia i przemienia to esencja ducha Aloha i masażu Lomi Lomi.

Podczas Holistycznego kursu Lomi Lomi poznasz pełen warsztat pracy z ciałem, który gruntownie przygotowuje Cię do pracy na poziomie fizycznym i mentalnym poprzez ciało. Narzędzia stosowane w trakcie szkolenia pozwalają na zaznajomienie się z rozmaitymi technikami pochodzącymi z wieloletniej praktyki z tą Sztuką Dotyku i zbudowanie własnego, indywidualnego stylu, który może mieć niezwykły wpływ na zmiany w Twoim życiu, zgodne z duchem Aloha.

Kurs Lomi Lomi Nui 2022, uczestnicy.

Holistyczny Kurs Lomi Lomi w Karolewie

Nauka masażu na kursie lomi lomi

Program Kursu Lomi Lomi

 • Omówienie pochodzenia świątynnego masażu Lomi Lomi i jego roli w dawnej kulturze hawajskiej,
 • Wprowadzenie do hawajskiego systemu uzdrawiania, poznanie podstaw Huny (filozofii życia) i symboliki używanej na Hawajach,
 • Praktyka rytuałów Powitania Słońca i Kalana Hula – połączenie ciała z Uniwersum i wysyłanie intencji
 • Praktyki świadomego oddechu (oddech wg metody Wima Hofa, oddech Piko Piko),
 • Ćwiczenia rozluźniające ciało w ruchu i w automasażu
 • Nauka podstawowego tańca Hula, tworzącego tzw. ramę masażu
 • Medytacje inspirowane Huną i Ho’oponopono
 • Nauka i praktyka pracy z granicami jako przygotowanie do pracy z masażem Lomi Lomi
 • Nauka podstawowego ruchu, udrażniającego kanał energetyczny i usprawniającego przepływ energii w ciele,
 • Nauka ruchów biernych kończyn, niezbędnych do wykonywania masażu przedniej części ciała
 • Laulima – metoda uzdrawiającej Sztuki Dotyku,
 • Kahi Loa – szamański masaż żywiołów
 • Nauka masażu Lomi Lomi Kanaloa całego ciała wg szamańskiej ścieżki transformującej

Możliwości dalszego rozwoju po kursie

Szkolenie gruntownie przygotowuje do prowadzenia profesjonalnych sesji masażu Lomi Lomi z klientem. Umożliwia prowadzenie i rozwijanie własnej praktyki u innych nauczycieli: u kumu Susan Pa’iniu Floyd (zgodnie z systemem Aloha International na poziomie Practitioner – Kino Mana III), u kumu Miki Kaniho Kanehoalani (nauki odmiennej, niż powszechnie znana w Polsce, rdzennej ścieżki Lomi Lomi dla zaawansowanych praktyków – Bone Wash and Ha Breath i Ho’oponopono & Gratitude). Kurs daje również możliwość uczestniczenia w wielu warsztatach w Polsce, przygotowanych specjalnie dla Praktyków masażu Lomi Lomi.

Certyfikat Ukończenia Kursu

Po ukończeniu kursu wystawiany jest Certyfikat potwierdzający odbycie Holistycznego Kursu Lomi Lomi. Istnieje możliwość wystawienia Certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania.

Prowadzący:

Piotr Blue

Piotr Blue

Praktyk i nauczyciel masażu Lomi Lomi, wdrażający i łączący inne techniki pracy z ciałem do swojej ścieżki doświadczenia z masażem Lomi Lomi. Pasjonat mistycznego, transformującego i naturalnego wymiaru Dotyku. Swoje doświadczenie z masażem rozpoczął od masażu klasycznego. Kontynuując poszukiwania w pracy z dotykiem, w 2011 roku trafił na masaż hawajski, a potem na masaż tantryczny. Odkrył wiele możliwosći i pokrewieństw w tych 2 formach pracy z ciałem i do tej pory wykorzystuje ich jakości w swojej pracy.

Fotorelacja z Poprzedniego Kursu masażu Lomi Lomi

Jak Wygląda Kurs Masażu Lomi Lomi?

– fotorelacja: Monika Firanowska / NIMITHRIL

Nauka rytuału powitania słońca w trakcie kursu.

Przedpołudniowa Część Warsztatowa

Pokaz Masażu Lomi Lomi w Trakcie Kursy

Opinie Uczestników Kursów Lomi Lomi

 • Anna Zaradna
  Anna Zaradna
  2021-07-17
  Abia.com

  Kochany Piotrze to co robisz nie da się przeliczyć na pieniądze dla mnie Jesteś wart Milonów. Dziękuję i jestem wdzięczna że dane mi było doświadczyć Twojego dotyku, usłyszeć Twój piękny głos. Jestem wdzięczna i szczęśliwa że mogłam być u Ciebie na kursie masażu Lomi Lomi Nui. Jesteś Mistrzem w pełnym słowa tego znaczeniu.

 • Maja
  Maja
  2022-07-22
  Abia.com

  Aloha! Polecam wszystkim bardzo serdecznie! Piotr to świetny nauczyciel ale jeszcze lepszy człowiek a przede wszystkim otwarta dusza, której intuicja sięga dalej niż można sobie wyobrazić! Masaż w jego wykonaniu to czysta POEZJA. Po pierwszych pięciu dniach kursu Lomi Lomi Nui wyszłam odmieniona. Otwarta na dotyk, na swoje ciało ale również na różnorodność ciał wokół. Jestem niezmiernie wdzięczna za to doświadczenie. Warsztaty wprowadzające w kulturę hawajską są niezbędne do wykonania tego masażu całą swoją duszą jak na Lomi przystało. Mahalo!

 • Ania
  Ania
  2023-12-10
  Abia.com

  Piotrze, jestem wdzięczna za łagodność, wiedzę z głębokiego połączenia z wyższym Ja, tworzenie przestrzeni do wybrzmienia trudnych emocji. Dzięki temu warsztatowi odnalazłam ponownie zagubioną 5-latkę we mnie i głęboko wzruszyłam się tym spotkaniem. Widziałam piękne uzdrowienia Ludzi wokół i ogromną subtelność Twojej pracy. A gdy już się pożegnaliśmy, wiedziałam, że dopiero teraz przyjdzie czas na odkrywanie kolejnych skarbów i… pojawiła się we mnie absolutna pewność jak dalej sama chcę pracować. Ten warsztat to był brakujący element. Szukałam go i znalazłam dzięki Tobie. Cenię Cię za swobodę, pokorę, pracę z przestrzeni serca i czas na integrację. Dziękuję.

 • Illia
  Illia
  2022-06-24
  Abia.com

  Aloha Kochani. Jestem niesamowicie wdzięczny wszechświatowi, to nie był przepadek, to było przeznaczenie, że mogłem uczestniczyć w kursie masażu Lomi Lomi Nui u Piotra. To najlepsze nieziemskie i fantastyczne doświadczenie w moim życiu, pod każdym względem, zawodowym, uczuciowym, w osobistej transformacji, otwieranie się na świat, odnalezienie siebie. Mam ogromną wdzięczność z całego serca do Piotra, który jest niesamowicie dobrą, otwartą i czułą osobą, a ponadto ma ogromne doświadczenie w pracę z ciałem! Bardzo polecam kursy Piotra. Mahalo.

 • Lui
  Lui
  2021-08-14
  Abia.com

  “Holistyczny” to idealne określenie dla kursu, choć samo słowo “kurs” nie oddaje tego co dzieje się w czasie tych magicznych dni. To inicjacja, gdzie mistrz poza słowami przekazuje wiedzę swoim uczniom, jednocześnie pokazując, że jesteśmy sobie równi. Gdybym nie spotkała Piotra Blue zrezygnowałam bym z lomi lomi nui, wcześniej czułam się jak oszustka, która nie umie dotknąć głębi, masując przez szybę, Piotr zbił ją własnoręcznie, budząc we mnie moją prawdziwą naturę.

 • Karolina
  Karolina
  2023-06-22
  Abia.com

  Aloha Lomi miał być moim pierwszym kursem, który chciałam poznać. Dziś wiem, że dojrzewałam do niego i dopiero po 6 latach dokonało się w tak pięknej przestrzeni. Wiem dlaczego.Czuję wdzięczność i prowadzenie w tym. Dziękuję Ci Piotrze, że stanąłeś na mojej drodze. Dziękuję za dotyk, za przestrzeń, za ramę i wolność jednocześnie. Mahalo nui ☀️

 • Asia
  Asia
  2023-12-08
  Abia.com

  Dobra, napiszę wreszcie 😉 W związku z tym, że byłam już na wszystkich kursach u Piotra, moja opinia jest mocno ugruntowana. Nie mam żadnych wątpliwości, że Piotr spełnia jakąś niezwykłą rolę, którą ja bardzo silnie poczułam. W tym, co robi, jak masuje i czego uczy nie chodzi tak naprawdę, na tym głębokim poziomie, ani o ruchy, ani o kursy, ani tym bardziej o certyfikaty (choć fajnie jest mieć certyfikat z autografem Piotra Blue ;)). Piotr przekazuje dużo więcej – swoją energią, głosem, uważnością oraz tym co mówi i jak mówi. Ten wielopoziomowy przekaz ma tak ogromną moc, że zmienia wszystko. Wielomiesięczne terapie nie są w stanie tak głęboko przetransformować i odbudować człowieka, jak kilkudniowy kurs u Piotra Blue. To się po prostu dzieje za każdym razem i nie jest to tylko moje odczucie. W zasadzie to raczej reguła. Także, można zamknąć oczy, kliknąć w jakikolwiek Piotrowy kurs i nie ważne, jaki kurs wybierzesz, będzie to jedno z najwartościowszych doświadczeń, jakie możesz sobie dać 🙂

 • Jolanta Man
  Jolanta Man
  2023-04-24
  Abia.com

  Cisza… Dotyk… I tylko czucie ciała. Bezpiecznie, ciepło, zgoda na to co się odsłania. Masaż u Piotra otworzył we mnie nieznany mi dotąd worek z obrazami, emocjami, pojemnością i przyjemnością ciała. Jestem pod wrażeniem doświadczonej przestrzeni, warsztatu i sposobu stawiania granic. Jak wyglądałoby życie gdybyśmy pozwalali sobie na poznawanie siebie w takich okolicznościach? Dziękuję Piotrze Jolka.

 • Ka
  Ka
  2023-12-10
  Abia.com

  Jaaaaa jjjjjjeeeeeeessssstttemmmmm!!!! Tego się nauczyłam u ciebie Piotrze. Ja nie chce być już przezroczysta, jakaś, nieswoja. Ja jestem, chce żyć! Dawać brać. Chce być, tu i teraz. Ty pokazałeś mi ze mogę. Odkrywam to, codziennie! Ja jestem, ja mam coś do powiedzenia, kiedyś stałam w kacie i poruszałam ustami, dziś krzyczę! Ja jestem!!! Kurs lomi lomi to nie tylko kurs masażu, to droga do siebie, a ty, mistrzu jesteś moim przewodnikiem. Dziękuje ci za lomi i dziękuje ci za mnie, Dziękuje ci ze jesteś!

 • Romka
  Romka
  2022-07-22
  Abia.com

  Tak bardzo głęboko w duszy chowamy nasze uczucia : żal, smutek lęk,radość. Tym samym zamykamy się w sobie. Im dłużej pozwalamy na to, tym trudniej wyjść. Zapominamy o sobie. Ja postanowiłam zrobić sobie prezent. Nagrodzić siebie za wszystko co dla siebie zrobiłam przez całe moje życie. Zapisałam się na kurs Masażu Lomi Lomi Nui do Piotra Blue. Było to 8 niezwykłych dni. Odkryłam tam jeszcze głęboko schowane lęki, ból ale i radość, wrażliwość i delikatność, miłość, wolność. Pozwoliłam sobie na ukochanie wszystkiego co przyszło i uwolnienie w świetle. Polecam kurs prowadzony przez Piotra wszystkim, którzy chcą się otworzyć na piękno tego świata, a szczególnie na piękno , które jest w każdym z nas. Dzieją się na nim cuda a magia jest wszędzie. To jest WYJĄTKOWY kurs. Jestem wdzięczna Piotrze za wspaniały czas, ciepło, miłość wolność i wiedzę , którą mi przekazałeś z serca. Masaż Piotrze w Twoim wykonaniu jest wyjątkowy. To dotykanie duszy z czułością, otwartością i uważnością. To ukochanie każdej cząstki ciała z Miłością. Dzięki niemu moja dusza mogła się wznieś z lekkością. Jesteś cudownym nauczycielem ze świetlistą duszą. Z radością i miłością będę dzielić się masażem z innymi. Dziękuję wszystkim, którzy otulili mnie w czasie trwania kursu i wspierali. Jestem wdzięczna, że Was poznałam.

Opinie na stronie podlegają weryfikacji. Dowiedz się więcej o zasadach.

Ikona mikrofonu masażysty i kartki z tekstem

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera i nie przegap aktualnych artykułów, podcastów i informacji o kursach masażowych.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!