Kursy Masażu Kaszmirskiego

Tantryczna praca z ciałem

Bone Wash and Ha Breath

Bone Wash and Ha Breath – dla praktyków Lomi Lomi Nui

Sensual Dance

Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Ho’oponopono and Gratitude

Kurs dla praktyków Lomi Lomi Nui

Zadatek na kurs Masażu Kaszmirskiego – Tantrycznego

Kurs Masażu Kaszmirskiego – Tantrycznego to wyjątkowe szkolenie, które wprowadza uczestników w świat poszerzania spektrum przyjemności, błogości i eksploracji bliskości dzięki masażowi tantrycznemu. Skierowany do osób chcących nauczyć się masować partnerów, par, a także profesjonalistów z branży masażu. Zapisy na kurs odbywają się poprzez wpłatę zadatku, który gwarantuje miejsce na szkoleniu. 

500,00 

Zadatek na Kurs Masażu Tantrycznego – Objęcie Łona

Kurs masażu tantrycznego „Objęcie Łona” jest ukierunkowany na pracę z Joni i Lingam w ujęciu holistycznym, co prowadzi do uzdrowienia  (prowadzącym do uzdrowienia relacji z ludzkim łonem, przyjęcia go do całego ciała, uznania, uhonorowania i odczuwania błogostanu). Celem kursu jest pokazanie nowego spojrzenia na pracę z Joni /Lingam oraz poszerzenie świadomości i edukacja w zakresie kierunków pracy z energią żeńską i męską u kobiet i mężczyzn, przy użyciu fizycznych, energetycznych i psychologicznych narzędzi w tantrycznej pracy z ciałem.

500,00 

Zadatek na Kurs Masażu Tantrycznego – Przebudzenie do Życia

Kurs Masażu Tantrycznego to wyjątkowe szkolenie, które przeniesie Cię w świat tantrycznej sztuki dotyku. Dedykowany osobom pragnącym poszerzyć swoje horyzonty w relacjach intymnych, przekształcić swoje życie i zawodowo zajmować się masażem tantrycznym. Kurs obejmuje naukę rytuałów, technik masażu całego ciała, masażu Joni i Lingam, a także praktyki medytacyjne, oddechowe i energetyczne. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Zapisy na kurs odbywają się poprzez wpłatę zadatku, który gwarantuje miejsce na szkoleniu. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już teraz, by zgłębić tajniki tantrycznej sztuki dotyku i wzbogacić swoje życie zarówno prywatne, jak i zawodowe.

500,00 

Zadatek na Holistyczny Kurs Lom Lomi Nui

Doświadcz mocy dotyku w duchu Aloha na Kursie Lomi Lomi Nui. Zanurz się w holistycznych praktykach, które łączą starożytną mądrość Kahunów z praktycznym nauczaniem masażu Lomi Lomi. Odkryj, jak transformujący może być masaż Lomi Lomi Nui, i przygotuj się do pracy jako profesjonalny bodyworker. Zapisy na kurs prowadzone są przez wpłacenie zadatku, więc nie zwlekaj i zapewnij sobie swoje miejsce już dziś!

 

500,00 

Zadatek na kurs masażu Lomi Lomi Sensual Dance

Kurs Masażu Lomi Lomi Sensual Dance to niezwykłe szkolenie, które nauczy Cię tanecznej wersji tradycyjnego hawajskiego masażu, inspirowanej wieloletnią praktyką i zaufaniem do wewnętrznego przewodnictwa. Skierowany jest do osób, które pragną odkryć swobodę twórczą w wykonywaniu masażu, płynąć zgodnie z własnym wewnętrznym zawołaniem i nieograniczonym podejściem do techniki oraz kolejności ruchów. Ten unikalny masaż staje się rodzajem tanecznej ekspresji, wprowadzając życie, radość, miłość i wolność. Kurs jest dedykowany osobom gotowym na pracę z nagością, oferując głęboką i autentyczną hawajską jakość masażu Lomi Lomi.

Zapisy na kurs odbywają się poprzez wpłatę zadatku, który gwarantuje miejsce na szkoleniu.

500,00 

Zadatek na Ho’oponopono and Gratitude

Kurs „Ho’oponopono and Gratitude” dla praktyków Lomi Lomi Nui to wyjątkowe szkolenie dla masażystów, którzy ukończyli kurs Bone Wash and Ha Breath i chcą pogłębić swoje doświadczenie oraz wiedzę z tą praktyką. Prowadzony przez Mika Kaniho Kanehoalani – Kumu Lomi Lomi, kurs wprowadza uczestników w rdzenne hawajskie praktyki Ho’oponopono i wdzięczności. Zadatek gwarantuje miejsce na kursie.

500,00 

 • Kurs Lomi Lomi dla praktyków

  Zadatek na Bone Wash and Ha Breath

  500,00 
 • Kurs Lomi Lomi - holistyczny

  Zadatek na Holistyczny Kurs Lom Lomi Nui

  500,00 
 • Kurs Hooponopono dla praktyków lomi lomi

  Zadatek na Ho’oponopono and Gratitude

  500,00 
 • Kurs kaszmirskiego masażu tantrycznego

  Zadatek na kurs Masażu Kaszmirskiego – Tantrycznego

  500,00 
 • Kurs Lomi Lomi Sensual Dance

  Zadatek na kurs masażu Lomi Lomi Sensual Dance

  500,00 
 • Kurs Masażu Tantrycznego - Objęcie Łona

  Zadatek na Kurs Masażu Tantrycznego – Objęcie Łona

  500,00 
 • Kurs masażu tantrycznego zapisy

  Zadatek na Kurs Masażu Tantrycznego – Przebudzenie do Życia

  500,00 
Podziel się!