Kursy Masażu Kaszmirskiego

Tantryczna praca z ciałem

Bone Wash and Ha Breath

Bone Wash and Ha Breath – dla praktyków Lomi Lomi Nui

Sensual Dance

Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Ho’oponopono and Gratitude

Kurs dla praktyków Lomi Lomi Nui

Warsztaty Tantryczni Kochankowie – Zadatek

Odważ się celebrować siebie! 5-dniowe warsztaty „Tantryczni Kochankowie” to intensywna podróż do wnętrza siebie poprzez taniec, oddech, dotyk i przyjemność. Odkryj radość bycia sobą.

Przyjmij swoją dziką, zmysłową naturę. Doświadcz głębokiej intymności i transformacji w bezpiecznej przestrzeni grupy. Zapraszamy na celebrację życia!

500,00 

Kurs Masażu Kaszmirskiego, Tantrycznego – Zadatek

Kurs Masażu Kaszmirskiego – Tantrycznego to wyjątkowe szkolenie, które wprowadza uczestników w świat poszerzania spektrum przyjemności, błogości i eksploracji bliskości dzięki masażowi tantrycznemu. Skierowany do osób chcących nauczyć się masować partnerów, par, a także profesjonalistów z branży masażu. Zapisy na kurs odbywają się poprzez wpłatę zadatku, który gwarantuje miejsce na szkoleniu. 

500,00 

Kurs Masażu Tantrycznego Objęcie Łona – Zadatek

Kurs masażu tantrycznego “Objęcie Łona” jest ukierunkowany na pracę z Joni i Lingam w ujęciu holistycznym, co prowadzi do uzdrowienia  (prowadzącym do uzdrowienia relacji z ludzkim łonem, przyjęcia go do całego ciała, uznania, uhonorowania i odczuwania błogostanu). Celem kursu jest pokazanie nowego spojrzenia na pracę z Joni /Lingam oraz poszerzenie świadomości i edukacja w zakresie kierunków pracy z energią żeńską i męską u kobiet i mężczyzn, przy użyciu fizycznych, energetycznych i psychologicznych narzędzi w tantrycznej pracy z ciałem.

500,00 

Kurs Masażu Tantrycznego Przebudzenie do Życia – Zadatek

Kurs Masażu Tantrycznego to wyjątkowe szkolenie, które przeniesie Cię w świat tantrycznej sztuki dotyku. Dedykowany osobom pragnącym poszerzyć swoje horyzonty w relacjach intymnych, przekształcić swoje życie i zawodowo zajmować się masażem tantrycznym. Kurs obejmuje naukę rytuałów, technik masażu całego ciała, masażu Joni i Lingam, a także praktyki medytacyjne, oddechowe i energetyczne. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Zapisy na kurs odbywają się poprzez wpłatę zadatku, który gwarantuje miejsce na szkoleniu. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już teraz, by zgłębić tajniki tantrycznej sztuki dotyku i wzbogacić swoje życie zarówno prywatne, jak i zawodowe.

500,00 

Holistyczny Kurs Lom Lomi Nui -Zadatek

Doświadcz mocy dotyku w duchu Aloha na Kursie Lomi Lomi Nui. Zanurz się w holistycznych praktykach, które łączą starożytną mądrość Kahunów z praktycznym nauczaniem masażu Lomi Lomi. Odkryj, jak transformujący może być masaż Lomi Lomi Nui, i przygotuj się do pracy jako profesjonalny bodyworker. Zapisy na kurs prowadzone są przez wpłacenie zadatku, więc nie zwlekaj i zapewnij sobie swoje miejsce już dziś!

 

500,00 

Kurs Masażu Lomi Lomi Sensual Dance – Zadatek

Kurs Masażu Lomi Lomi Sensual Dance to niezwykłe szkolenie, które nauczy Cię tanecznej wersji tradycyjnego hawajskiego masażu, inspirowanej wieloletnią praktyką i zaufaniem do wewnętrznego przewodnictwa. Skierowany jest do osób, które pragną odkryć swobodę twórczą w wykonywaniu masażu, płynąć zgodnie z własnym wewnętrznym zawołaniem i nieograniczonym podejściem do techniki oraz kolejności ruchów. Ten unikalny masaż staje się rodzajem tanecznej ekspresji, wprowadzając życie, radość, miłość i wolność. Kurs jest dedykowany osobom gotowym na pracę z nagością, oferując głęboką i autentyczną hawajską jakość masażu Lomi Lomi.

Zapisy na kurs odbywają się poprzez wpłatę zadatku, który gwarantuje miejsce na szkoleniu.

500,00 

Kurs Bone Wash and Ha Breath – Zadatek

Kurs dla praktyków Lomi Lomi Nui “Bone Wash and Ha Breath” to wyjątkowe szkolenie skierowane do praktyków masażu Lomi Lomi, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu uczestnicy będą zgłębiać tajniki tradycyjnych hawajskich praktyk, uczyć się o codziennych rytuałach oraz technikach uzdrawiania, takich jak Bone Wash i Ha Breath. Warsztat prowadzony przez Mika Kaniho Kanehoalani Kumu Lomi Lomi wprowadzi uczestników w nieznane dotąd aspekty starohawajskiej sztuki masażu.

Zapisy na kurs odbywają się poprzez wpłatę zadatku, który gwarantuje miejsce na szkoleniu.

500,00 

Kurs Ho’oponopono and Gratitude -Zadatek

Kurs “Ho’oponopono and Gratitude” dla praktyków Lomi Lomi Nui to wyjątkowe szkolenie dla masażystów, którzy ukończyli kurs Bone Wash and Ha Breath i chcą pogłębić swoje doświadczenie oraz wiedzę z tą praktyką. Prowadzony przez Mika Kaniho Kanehoalani – Kumu Lomi Lomi, kurs wprowadza uczestników w rdzenne hawajskie praktyki Ho’oponopono i wdzięczności. Zadatek gwarantuje miejsce na kursie.

500,00 

 • Kurs Lomi Lomi - holistyczny

  Holistyczny Kurs Lom Lomi Nui -Zadatek

  500,00 
 • Kurs Lomi Lomi dla praktyków

  Kurs Bone Wash and Ha Breath – Zadatek

  500,00 
 • Kurs Hooponopono dla praktyków lomi lomi

  Kurs Ho’oponopono and Gratitude -Zadatek

  500,00 
 • Kurs kaszmirskiego masażu tantrycznego

  Kurs Masażu Kaszmirskiego, Tantrycznego – Zadatek

  500,00 
 • Kurs Lomi Lomi Sensual Dance

  Kurs Masażu Lomi Lomi Sensual Dance – Zadatek

  500,00 
 • Kurs Masażu Tantrycznego - Objęcie Łona

  Kurs Masażu Tantrycznego Objęcie Łona – Zadatek

  500,00 
 • Kurs masażu tantrycznego zapisy

  Kurs Masażu Tantrycznego Przebudzenie do Życia – Zadatek

  500,00 
 • grupa uczestników kursu pozuje do zdjęcia

  Mistrzowska Szkoła Lomi Lomi – Zadatek

  2 000,00 
 • para kochanków w czerwonym świetle

  Warsztaty Tantryczni Kochankowie – Zadatek

  500,00 
 • Ręcznik na stole do masażu, kwiaty, świeczka w tle

  Zadatek na sesję indywidualną

  100,00 
Ikona mikrofonu masażysty i kartki z tekstem

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera i nie przegap aktualnych artykułów, podcastów i informacji o kursach masażowych.

You have Successfully Subscribed!

Podziel się!