Masaż tantryczny

Przebudzenie do Życia
Masaż Kaszmirski
Taniec Ognistego Węża
Narodziny Smoka

 

Kaszmirski masaż tantryczny

zmysłowość, bliskość, przyjemność

Taniec Ognistego Węża

ogień, ciemność, uzdrawianie

Narodziny Smoka

dzikość, transformacja, przebudzenie

Masaż tantryczny

Przestrzeń masażu tantrycznego pochodzącego z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiego ruchu neotantrycznego. Repetuar masażu, znajdujący się w niniejszym dziale jest połączeniem tradycji ze współczesnością, tego co udało się zachować z tym, co z poziomu współczesnego człowieka jest możliwe do przyjęcia. Połączenie tradycji dalekowschodnich z wiedzą i doświadczeniem europejczyków, z zachowaniem otwartości na to co nowe.

  Od którego masażu tantrycznego najlepiej zacząć?

Większość sesji masażu tantrycznego znajdującego się w poniższej ofercie stanowi Holistyczny Program Masażu Tantrycznego autorstwa Domu Tantry. Jest to program umożliwiający doświadczenie masażu tantrycznego w kilku krokach zaawansowania. Aby przejść transformację poprzez tantryczny dotyk, odczuć i zrozumieć z poziomu ciała sens i skuteczność oddziaływania masażu tantrycznego i umożliwić osobom początkującym łagodne wejście w doświadczanie tego masażu zaleca się aby sesje odbywały się wg kolejności:

 1. Zmysły Szeroko Otwarte
 2. Masaż Kaszmirski
 3. Dotyk Ognia (opcjonalnie)
 4. Taniec Ognistego Węża
 5. Narodziny Smoka
 6. Masaż Joni (opcjonalnie)

Każda z tych sesji opisana jest poniżej.

Jak wygląda masaż tantryczny – galeria

Wideo – Program masażu tantrycznego

Zapisy na sesję tantrycznej pracy z ciałem

Aby umówić się na masaż należy:

 1. Skontaktować się ze mną telefonicznie
 2. W trakcie rozmowy ustalamy obopulną gotowość do przeprowadzenia sesji tantrycznej i jej cel, i jeśli jest zgoda na przeprowadzenie takiej sesji, umawiamy termin spotkania.

  UWAGA: sesja masażu tantrycznego jest dostępna dla osób, które ukończyły co najmniej 24 lata

Rozmowa wstępna

Przed przystąpieniem do sesji przeprowadzana jest rozmowa wstępna, w trakcie której, ustalana jest Twoja intencja masażu. Jeśli jest taka potrzeba – wyjaśniane zostają wszelkie wątpliwości, związane z masażem. Ustalane są Twoje granice fizyczne, które możesz określić dowolnie. Są one nieprzekraczalne, ale możliwe do zawężania w trakcie trwania masażu – w myśl zasady: Twoje poczucie bezpieczneństwa jest dla mnie najcenniejsze. W trakcie rozmowy przed masażem uczę Cię świadomego prowadzenia oddechu, który jest istotną częścią masażu tantrycznego.

Dostępne wersje masażu tantrycznego

Zmysły szeroko otwarte

Zmysły Szeroko Otwarte to świątynny masaż tantryczny, który ma wywołać głębokie uczucie relaksu i otworzyć ciało na odczuwanie przyjemności. Jest to połączenie filozofii tantry tybetańskiej z technikami masażu ayurwedyjskiego, polegające na równoważeniu w ciele energii żeńskiej z męską, harmonizowaniu całego systemu energetycznego, wewnętrzna unia Ognia i Wody, miłosne tango Śiwy i Śiakti, swobodny przepływ energii Słońca i energii Ziemi.

Masaż dedykowany jest osobom, które zaczynają przygodę z masażem tantrycznym, otwierają się na akceptację ciała i swojej nagości. Masaż odbywa się na macie, obejmuje rytuał wstępny, przygotowujący do masażu, masaż suchy, masaż piórami, masaż ciepłym ręcznikiem nawilżonym wodą i masaż całego ciała ciepłym olejem wraz z zewnętrznym obszarem tzw. części intymnych.

Sesja tantrycznej pracy z ciałem zawiera:

 • rozmowę wstępną (przybliżony czas trwania 30 – 60 min.) – rozmowa o Twojej intencji przybycia na sesję, ustalenie fizycznych granic pracy, intruktaż świadomego oddechu, który jest ważną częścią sesji masażu tantrycznego,
 • rytuał wstępny (20 min.) – przygotowanie ciała do dotyku tantrycznego, połączenie energii żeńskiej i męskiej w ciele,
 • masaż tantryczny (2,5 – 3 godz.),
 • czas na integrację (0,5 – 1 godz.) czyli czas na spokojny powrót do codzienności po masażu.

Całkowity czas trwania: około 5 godz.

Masaż tantryczny Bydgoszcz - KAHI - Zmysły szeroko otwarte

fot. Bartek Biniecki

Zmysły Szeroko Otwarte – pierwszy etap podstawowego masażu tantrycznego, w którym porusza się subtelne energie w ciele i w jego aurze

Tutaj możesz przeczytać więcej na temat ważnych elementów tego masażu.

Umów się na masaż

tel. 663 700 514

kurs kaszmirskiego masażu tantryego

fot. Bartek Biniecki

Masaż Kaszmirski – wstępny rytuał powitania ciała przed sesją masażu tantrycznego i połączenia na poziomie świadomości

Sesja masażu kaszmirskiego zawiera:

 • rozmowę wstępną (30 – 60 min.),
 • rytuał wstępny (20 min.),
 • masaż kaszmirski (3 – 3,5 godz.),
 • integracja po masażu (0,5 – 1 godz.).

Całkowity czas trwania: około 5-6 godz.

Masaż Kaszmirski

Nazwa masażu wywodzi się od regionu, z którego on pochodzi – Kaszmiru, obejmującego obecnie północną część Indii, część Pakistanu i Chin. Jego celem jest aktywacja uśpionej energii życiowej Kundalini i skierowanie jej ku górze do świadomości. Aktywowana energia wznosi się, aby udrożnić kanały energetyczne, usunąć blokady fizyczne, emocjonalne i duchowe. Tantryczny masaż kaszmirski ukierunkowany jest na odczuwanie przyjemności, zapewnia głębokie połączenie na poziomie świadomości, serca i seksualności, a jego wyjątkowość polega na szczególnej bliskości cielesnej pomiędzy osobą dającą, a otrzymującą masaż.

Owa bliskość daje pole możliwości do pozbycia się:

 • negatywnych skojarzeń z nią związanych,
 • obaw zaprogramowanych przez ogół norm społecznych,
 • barier związanych z przynależnością płciową, cielesną i zależnością partnerską.

Rytuał tantryczny masażu kaszmirskiego jest nauką przyjmowania dotyku, przyzwalania na bliskość bez poczucia winy, autokrytyki i czerpania z niej przyjemności. Sesja odbywa się na macie i obejmuje medytacje 3 czakr, masaż ciepłym olejem na boku, z tyłu i z przodu ciała.

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat bliskości w masażu tantrycznym.

Umów się na masaż

tel. 663 700 514

Masaż tantryczny - Dotyk Ognia

fot. Bartek Biniecki

Dotyk Ognia – otwarcie bram ognia w masażu tantrycznym

Dotyk Ognia

Masaż tantryczny Dotyk Ognia to ceremonia i lekcja przywitania całego ciała, ponownego spotkania ze swoją seksualnością i uhonorowania jej w wymiarze cielesnym i duchowym. Nauka akceptacji swojej boskości i niepowtarzalnego piękna ciała i psychiki. Mentalne i energetyczne połączenie przestrzeni seksualnej z resztą ciała i przyjrzenie się jej z poziomu serca.

Podnoszenie wewnętrznego ognia, który ma wypalić to co stare i dać przestrzeń na pojawienie się “nowego”. Rozszerzanie energii w ciele i na zewnątrz ciała. Proces wymazywania kulturowych obaw, życiowych i pokoleniowych lęków, przez rozluźnianie napięć fizycznych i energetycznych. Akt otwarcia często oddzielanej od ciała, sztampowo pojmowanej seksualności, i poznania źródła jej mocy.

Masaż wykonywany jest na materacu przy użyciu ciepłego oleju, zawiera również elementy masażu body to body, joni lub lingam.

Umów się na masaż

tel. 663 700 514

Taniec Ognistego Węża

Rytuał masażu tantrycznego ukierunkowany na uzdrawianie, w którym budzi się i przywołuje energię wężową (ogień) – ukrytą w dolnych częściach ciała i w seksualności, po to aby ją skierować do serca i przetransformować. Ukryte struktury wężowe mogą reprezentować nasze wyparte lęki, stłumione emocje, cierpienie, odrzucenie, które nieświadomie manifestują się w codzienności i mogą zakłócać relacje z otoczeniem.

Kiedy podczas sesji masażu struktury wężowe zostają uwolnione, kiedy damy im prawo pojawienia się i wypowiedzenia się, wtedy to co było wcześniej ukryte w ciemności, ujrzy światło, transformuje się w nim, zmienia się, uzdrawia poprzez serce i odchodzi. To co nieświadome rozpuszcza się w świadomości. To co wyparte zostaje zaakceptowane. Wtedy oczyszczeni, wolni od lęków, stajemy w pełni wewnętrznej mocy i w kreacji istnienia.

Masaż wykonywany jest na materacu przy użyciu ciepłego oleju i zawiera masaż całego ciała wraz z masażem czakr, joni lub lingam. Skierowany jest do osób posiadających doświadczenie w masażu tantrycznym.W zależności od intencji sesja może mieć również charakter przyjemnościowy.

Masażysta w trakcie wykonywania tantrycznego masażu taniec ognistego węża masuje klientkę.

fot. Bartek Biniecki

Taniec Ognistego Węża – element oczyszczającego masażu tantrycznego, w którym dwa węże oplatają prawą – męską część ciała

Umów się na masaż

tel. 663 700 514

Masaż tantryczny - Dotyk Ognia

fot. Bartek Biniecki

Narodziny Smoka – część masażu tantrycznego, w którym Smok po narodzinach rozpościera skrzydła, staje w mocy i uczy się latać

Narodziny Smoka

Masaż tantryczny dla zaawansowanych odbiorców tantrycznego dotyku. Tę sesję można śmiało porównać do transformacji poczwarki w motyla – wyjścia ze świata opartego na trójwymiarowej rzeczywistości i przejścia do przestrzeni wielowymiarowej. Do tego masażu można przystąpić znajdując się w pełni gotowości do spotkania z mrocznymi, głęboko ukrytymi częściami swojego istnienia. W gotowości do zanurzenia się w trudne przeżycia z przeszłości, dostrzeżenia swoich słabości, lęków, kompleksów, ustaleń determinujących poczucie wartości, wypartych części, z którymi dotąd trudno było nam się zmierzyć. W gotowości do odcięcia ciążących uwikłań energetycznych.

Jest to głęboko oczyszczający proces masażu tantrycznego prowadzący do uzdrowienia, polegający na zaktywizowaniu swej zwierzęcej natury i przyjęciu jej w takiej formie, w jakiej się pojawi, aby dać jej możliwość wybrzmienia i wypowiedzenia się. Aby pożegnać to co stare, aby wyjść ze strefy komfortu i zasilić moc wewnętrznego ognia, który wypala wszystko to co zbędne. Aby poddać się symbolicznej śmierci i znaleźć się w pustce. Aby w sercu mogło narodzić się nowe życie, nowa jakość – pozbawiona determinujących nasze życie programów obarczonych ciążącymi słabościami, siła pełna kreacji życia. Smok, który mocą wewnętrznego ognia usuwa przeszkody i tworzy miejsce na nowe. Istota, która siłą własnych skrzydeł unosi się nad wszystkim, co w poprzednim wcieleniu nie pozwalało mu oderwać się od ziemi. Smok w locie, w prowadzeniu czystej, świetlistej energii płynącej z serca.

Umów się na masaż

tel. 663 700 514

Masaż Joni

Masaż tantryczny dla kobiet. Celebracja kobiecości, a przede wszystkim jej intymnego i mistycznego aspektu. Uhonorowanie, ukochanie Joni i połączenie jej z resztą ciała za pomocą delikatnego,zmysłowego i czułego dotyku. Otwarcie ciała na nowe, często nieznane dotąd doznania,niekoniecznie ograniczające się do rozładowania napięcia, ale czerpanie przyjemności z samego dotyku.

Pogłębianie relacji ze swoją Joni, odkrywanie jej reakcji na dotyk, rozluźnienie i radość z głębszego odczuwania i świętowania kobiecej seksualności w połączeniu z sercem. Sesja obejmuje masaż całego ciała i masaż Joni z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i uszanowaniem granic.

Masaż Tantryczny Joni

Masaż Joni

Umów się na masaż

tel. 663 700 514

Masaż tantryczny - Dotyk Ognia

fot. Bartek Biniecki

Masaż tantryczny – Powitanie przed masażem

Pakiet – Program Holistycznego Masażu Tantrycznego

Pakiet sesji tantrycznych, dla osób, które chcą doświadczyć pracy wg PROGRAMU HOLISTYCZNEGO MASAŻU TANTRYCZNEGO, składający się z 5 sesji masażu i sesji couchingowych:

1. Zmysły Szeroko Otwarte
2. Masaż Kaszmirski
3. Taniec Ognistego Węża
4. Narodziny Smoka
5. Masaż Joni

Umów się na masaż

tel. 663 700 514

Odkryj Magię Masażu Tantrycznego!
Umów się na sesję Masażu Tantrycznego

Ikona mikrofonu masażysty i kartki z tekstem

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera i nie przegap aktualnych artykułów, podcastów i informacji o kursach masażowych.

You have Successfully Subscribed!