Kurs Masażu Tantrycznego Joni / Lingam – Zadatek

Kurs masażu tantrycznego Joni / Lingam “Objęcie Łona” jest ukierunkowany na pracę z ludzkim łonem w ujęciu holistycznym, co prowadzi do uzdrowienia  (prowadzącym do uzdrowienia relacji z ludzkim łonem, przyjęcia go do całego ciała, uznania, uhonorowania i odczuwania błogostanu). Celem kursu jest pokazanie nowego spojrzenia na pracę z Joni /Lingam oraz poszerzenie świadomości i edukacja w zakresie kierunków pracy z energią żeńską i męską u kobiet i mężczyzn, przy użyciu fizycznych, energetycznych i psychologicznych narzędzi w tantrycznej pracy z ciałem.

500,00 

Kurs masażu tantrycznego Joni / Lingam "Objęcie Łona" - uzdrawiający masaż, który ma na celu uznanie, przyjęcie i uwzględnienie łona ludzkiego oraz powszechne odczuwanie błogości i przyjemności. Kurs skierowany jest do osób, które mają już praktyczne doświadczenie w masażu tantrycznym i ukończyły szkolenia w zakresie podstaw masażu tantrycznego.

Celem kursu jest pogłębienie warsztatu i poszerzenie kompetencji w zakresie tantrycznej pracy z Joni i Lingam oraz wprowadzenie nowych narzędzi do codziennego życia. Kurs jest skierowany do masażystów, którzy chcą wykonywać masaż tantryczny na profesjonalnym poziomie.

Program kursu obejmuje naukę masażu tantrycznego Joni / Lingam nastawionego na odczuwanie przyjemności i błogości, medytacje Joni / Lingam ukierunkowane na uzdrawianie ludzkiego łona, praktyki ułatwiające bezpieczny przebieg sesji, naukę rozbrajania Joni / Lingam, powięziowe rozluźnianie miednicy, praktyki świadomego oddechu i pracy z energią, masaż tantryczny ukierunkowany na uznanie dzikości, medytacje w tańcu oraz praktyki uwalniające głos.

Zapisy na kurs odbywają się poprzez wpłatę zadatku, który gwarantuje miejsce na szkoleniu.

Informacje dodatkowe

Termin:

14 – 19 lutego 2024 r., 16 – 21 październik 2024 r.

Zadatek:

Pamiętaj, że zadatek jest bezzwrotny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kurs Masażu Tantrycznego Joni / Lingam – Zadatek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…

Najbliższe Szkolenia i Kursy

Ikona mikrofonu masażysty i kartki z tekstem

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera i nie przegap aktualnych artykułów, podcastów i informacji o kursach masażowych.

You have Successfully Subscribed!