Masaż Lomi Lomi to tradycyjna hawajska technika masażu, która jest znana z płynnych ruchów. Masaż jest zazwyczaj wykonywany przy użyciu długich i płynnych ruchów, które przypominają ruchy fal. Takie ruchy wprowadzają w głęboki stan relaksu i ukojenia, redukują stres oraz podwyższają ogólny dobrostan.

Natura Hawajów, ich filozofia, historia i podejście społeczności są odzwierciedlone w masażu Lomi Lomi Nui. Masaż ten opiera się na duchu wolności, zaufaniu i połączeniu z naturą. Świadomość natury masażu hawajskiego wykracza poza słowa i technikę, jest to trudne do zrozumienia dla kogoś z naszego kręgu kulturowego.

Co jest ważniejsze w Lomi Lomi: intuicja czy technika?

Kiedyś zwrócono mi uwagę, że masaż Lomi Lomi powinien być ustrukturyzowany i że nie należy włączać żadnych innych technik. Krótko mówiąc, musisz przestrzegać określonej kolejności i rodzajów technik. Czy czujesz to usztywnienie?

Oczywiście całkowicie nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.

Jedyne, co powinien zrobić masażysta Lomi Lomi, to zaufać temu, co dzieje się teraz i płynąć w swojej pracy. Oczywiście ważne jest zachowanie pewnej struktury w masażu Lomi Lomi. Jednak z tej struktury należy wyjść do wolności i zaufać temu, co przychodzi do nas, co przepływa przez nasze ręce, do istoty, która przyszła na masaż.

Kiedy pojawia się inna technika, nie mamy wracać do głowy i zastanawiać się nad tym, czy używamy innych technik masażu. Mamy być w pełnym zaufaniu do tego, co przepływa przez nasze ręce i co możemy dać istocie, która przyszła na masaż.

Jakość masażu Lomi Lomi nie jest tylko na poziomie technicznym, ale przede wszystkim na poziomie połączenia pomiędzy źródłem a istotą, która przyszła na masaż. To połączenie jest kluczowe dla przepływu energii i uzdrowienia.

Kiedy osiągamy wolność?

Wolność jest osiągana, gdy kończymy kurs masażu i otwieramy drzwi do wolności. Ukończenie kursu masażu Lomi Lomi jest momentem, w którym wchodzimy na świat z tym, czego nauczyliśmy się podczas kursu. Wychodzimy w świat z tym, co otrzymaliśmy i jaką jakość chcemy dać innym.

Osoba wykonująca masaż Lomi Lomi jest swego rodzaju pośrednikiem, łączącym świat duchowy i materialny, płynący z Wyższego Ja i Źródła do osoby, która nam zaufała i przyszła na masaż.

Zaufaj i płyń.

Co powinien zrobić masażysta Lomi Lomi? Zaufać temu, co dzieje się teraz i płynąć w swojej pracy.

Oczywiście ważne jest zachowanie pewnej struktury w masażu Lomi Lomi, jednak nie należy jej traktować jako sztywną ramę, której nie można przekroczyć. Struktura powinna być traktowana jako wsparcie, a nie ograniczenie.

Kiedy pojawia się inna technika, nie powinniśmy wracać do głowy i zastanawiać się, czy jest to odpowiednie czy nie. Powinniśmy polegać na naszym instynkcie i intuicji, które są kluczowe dla przeprowadzenia skutecznego masażu Lomi Lomi. To nasza intuicja i umiejętność dostosowania się do potrzeb tych, którzy do nas przychodzą, pozwala nam zapewnić jakość Lomi.

Masaż Lomi Lomi to jakość przepływu energii.

Warto pamiętać, że masaż Lomi Lomi nie jest tylko o technice, ale przede wszystkim o połączeniu z istotą, która przyszła na masaż.

Jest to jakość połączenia pomiędzy źródłem a osobą, która przyszła na masaż. Jest to jakość przepływu energii, która może być uzyskana tylko przez zaufanie do tego, co przychodzi do Nas, i płynięcie z tym nurtem.

Wniosek jest taki, że masaż Lomi Lomi to technika i wolność połączona, trzeba być otwartym na to co przychodzi i zaufać swojej intuicji. To połączenie jest kluczowe dla skuteczności i jakości masażu Lomi Lomi.

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!