Lomi Lomi 'Ōu'a

Taniec Delfinów

lekkość, radość, wolność
i niespodziewane ruchy delfinów

 

O Lomi Lomi w wersji ‘Ōu’a

Lomi Lomi ‘Ōu’a czyli Taniec Delfinów

Wyspy hawajskie oddalone są znacznie od wielkiego lądu. Dzięki temu ich mieszkańcy przez długi czas, do momentu przybycia pierwszych ludzi z zewnątrz, byli pozbawieni jakichkolwiek wpływów, pochodzących z innych kultur. Ta szczególna sytuacja, spowodowała, że Hawajczycy mieli wyjatkową więź z naturą. Ludzkie ciało, nagość i dotyk były czymś zupełnie naturalnym. Taki też był rdzenny masaż Lomi Lomi. Ciało było całością. Nie było niczym zasłaniane, oddzielane, każda jego część była doskonała.

Lomi Lomi ‘Ōu’a to sesja z jakościami delfinów i ich niespodziewanymi ruchami, taniec duszy z duszą, zaproszenie do wyrażania potencjałów życiowych ukrytych we wnętrzu ludzkiego Istnienia. Dłonie masażysty wsłuchują się w energię płynącą w ciele osoby przyjmującej sesję. Wibracje z wnętrza odbiorcy masażu poruszają ciałem prowadzącego sesję, tworząc niepowtarzalną, taneczną opowieść. W efekcie pojawiającego się sprzężenia zwrotnego, taniec masażysty zaprasza ciało odbierające sesję do wspólnego tańca.

Otulone czułym, bezinteresownym dotykiem ludzkie ciało staje w prawdzie, uczy się akceptować siebie, uznawać się w tym z czym jest w danym momencie, a kiedy to nastąpi idzie do wolności. Masaż Lomi Lomi ‘Ōu’a (wcześniejsza nazwa Sensual Dance) to niczym nieograniczony taniec, który pozwala wyrazić uśpioną, indywidualną moc w połączeniu z tym co przepływa przez ciało w trakcie sesji. Aloha.

Zaleca się przyjmowanie masażu w nagości, ale nie jest to warunek konieczny.

Więcej o Lomi Lomi ‘Ōu’a poczytasz na moim Blogu: Czy ten Dens ma Sens?

Jeśli chcesz nauczyć się swobodnie pracować z masażem Lomi Lomi zapraszam Cię na Kurs Lomi Lomi ‘Ōu’a / Taniec Delfinów.

Masażysta kładzie na klientce misy, kobieta leży na bordowej macie.

Masaż Lomi Lomi ‘Ōu’a

Umów się na masaż:

tel. 663 700 514

Opłać zadatek na masaż:

Jak wygląda masaż Lomi Lomi ‘Ou’a?

Opłać zadatek na masaż:

Ikona mikrofonu masażysty i kartki z tekstem

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera i nie przegap aktualnych artykułów, podcastów i informacji o kursach masażowych.

You have Successfully Subscribed!