Masaż relaksacyjny

masaż ciepłym OLEJem / zapach i dotyk
indie i tybet

 

Masaż relaksacyjny

Ukojenie w ciepłym oleju

Masaż relaksacyjny całego ciała naturalnym olejem kokosowym, sezamowym lub migdałowym. Ciepły olej i delikatny, wolny ruch rąk, powodują, że z każdą chwilą Twoje ciało się odpręża. Umysł odpuszcza. Mięśnie się rozluźniają. W stanie błogości i lekkości pozwalasz sobie na podróż w krainę marzeń, gdzie wszystko jest doskonałe i właściwe. Napełniasz się spokojem, radością i niespotykaną dotąd harmonią istnienia.

Wyboru oleju dokonujesz przed sesją, abym mógł go wcześniej dla Ciebie przygotować. Masaż wykonywany jest na stole do masażu.

Masaż relaksacyjny olejem Bydgoszcz

Masaż relaksacyjny całego ciała ciepłym olejem

Masaż relaksacyjny, masażysta masuje klientkę.

Zapach natury i Dotyk orientu

Zapach i Dotyk Orientu

Masaż relaksacyjny całego ciała wykonywany na materacu przy użyciu specjalnie dobranych dla Twoich potrzeb olejków eterycznych najwyższej klasy, pochodzących z ekstraktów różnych roślin. Połączenie zapachów oleju, palonych ziół i delikatnego dotyku orientu to prawdziwa uczta dla miłośników naturalnych, intensywnych zapachów.

Niech woń oleju, zapach palonych kadzideł i delikatny masaż sprawią, że poczujesz się ukojona, otulona i zrelaksowana jak nigdy dotąd.

Indie i Tybet

Niemal każdemu masażowi relaksacyjnemu towarzyszy muzyka, która stanowi jego tło. Tutaj jest nieco inaczej. Dźwięk jest równorzędnym elementem tej sesji jak masaż. Jest to połączenie dwóch różnych, a jednocześnie bliskich sobie kultur: Indii i Tybetu. Masaż pochodzący z ajurwedy, dźwięki gongów, mis i dzwonków to sedno tego masażu.

Ceremonia masażu relaksacynego dedykowana miłośnikom żywych dźwięków i zmysłowego, delikatnego dotyku. Niezwykle odprężający masaż całego ciała wykonywany na materacu, uzupełniany mocno relaksującymi, subtelnymi dźwiękami.

Masaż relaksacyjny piórami.

Masaż relaksacyjny całego ciała ciepłym olejem