Warsztaty

Warsztat masażu przyjemnościowego dla par / Wtul się w siebie

 

Masaż specjalny od Kahi

Wyjątkowe i relaksujące masaże, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Przeczytaj, co o mnie mówią

Paulina: “Wspaniały masaż i fantastyczna przygoda, ręce stworzone do masażu, a pasję czuć z daleka :)”

Warsztaty dla par – rozwojowe

1. Ku bliskości – warsztat masażu przyjemnościowego dla par

Czy jesteśmy wystarczająco blisko siebie? Czy potrafimy w tej bliskości czerpać wspólną przyjemność?

W dobie epoki pośpiechu, zaangażowania w pracę i permanentnego braku czasu, zaczęliśmy korzystać z różnych rozwiązań technologicznych: komunikatorów i mediów społecznościowych ułatwiających kontakt z innymi ludźmi. Spotkania na żywo zastępujemy kontaktem online. Zaczynamy dostrzegać, że relacje międzyludzkie się zmieniają i stają się coraz bardziej powierzchowne. Tak jak łatwo nawiązujemy nowe znajomości w sieci, coraz trudniej jest nam się porozumieć na żywo przy użyciu słów. Coraz częściej decydujemy się na życie w pojedynkę. Oczywiście życie w pojedynkę ma swoje zalety, jednak kontakt na odległość nie zastąpi ludzkiej potrzeby bliskości drugiej osoby.

Nawiązujemy różne: bliższe lub dalsze relacje miłosne, ale wzajemnie napędzający się pośpiech społeczny i ilość spraw do załatwienia, które bierzemy na siebie zabiera nam energię i powoduje, że relacje te są krótkotrwałe, burzliwe i powierzchowne. Coraz częściej pomimo tego, że sypiamy z kimś w jednym łóżku, zdarza się, że nie potrafimy się porozumieć, niewiele o sobie wiemy i jesteśmy od siebie oddaleni. Nasze kontakty intymne są szybkie, sztampowe i nudne. Wiedzę o nich czerpiemy z filmów e… tycznych, czy poradników. Nie dajemy sobie czasu i przestrzeni na to, aby poruszyć swoją kreatywność i odnaleźć w swoim związku coś nowego, coś co spowoduje, że przywrócimy w naszej relacji ogień, czy wzajemne przyciąganie.

Warsztat masażu przyjemnościowego dla par

Kurs masażu Lomi Lomi Nui - uwolnienie przepływu

Warsztat masażu przyjemnościowego dla par powstał z chęci przywrócenia realnej i namacalnej bliskości parom, usprawnienia komunikacji partnerskiej poprzez skupienie się na pracy z bliskością cielesną i wprowadzenia otwartości i szczerości w związku.
Poprzez pracę z ciałem i naukę masażu nastawionego na odczuwanie przyjemności, płynącej z czułego i uważnego dotyku, na warsztacie będziecie mieli możliwość:

– pogłębienia Waszej relacji intymnej
– poszerzenia świadomości ciała
– otwarcia się na nowe doznania płynące z uważnego i czułego masażu, który może być świetną inicjacją lub częścią Waszych zbliżeń
– usprawnienia komunikacji partnerskej w celu szczerości, przejrzystości i wzajemnego porozumienia
– otwarcia się na bliskość
– akceptacji ciała i jego reakcji
– przyjrzenia się na nowo wspólnej relacji
– poszukania nowych rozwiązań ożywiających, rozwijających i scalających Wasz związek
– wprowadzenia ognia i urozmaicenia kontaktów intymnych
– zadbania o siebie i swoją wspólną przestrzeń

Program warsztatu:

 • Nauka masażu przyjemnościowego, dającego uczucie odprężenia, błogości, czułości, pogłębiającego wspólną relację intymną
 • Określanie indywidualnych potrzeb związanych z szeroko pojętą przyjemnością
 • Nauka rozpoznawania i komunikowania indywidualnych odczuć płynących z przyjmowania i dawania masażu
 • Nauka stawiania granic i przestrzegania zasad w relacji partnerskiej poprzez praktykę masażu
 • Określanie indywidualnej i wspólnej przestrzeni tolerancji dotyku i poszukiwanie emocjonalno fizycznych przyjemności w zakresie tej przestrzeni z wykorzystaniem różnych technik masażu
 • Poszukiwanie i rozpoznawanie stref wrażliwych i nadwrażliwych w ciele
 • Przełamywanie indywidualnych i wspólnych obaw, oporów, czy negatywnych skojarzeń związanych z dotykiem czy nagością
 • Poszukiwanie i rozpoznawanie przyjemności w oparciu o zmysły: wzroku, słuchu i zapachu
 • Zapoznanie się z tematyką energii seksualnej, metodami jej podnoszenia i utrzymywania w ciele
 • Zapoznanie się z mapą ciała z podziałem na żeńskie i męskie strefy ciała ludzkiego
 • Nauka łączenia czy harmonizowania energii żeńskiej i męskiej w ciele za pomocą masażu
 • Nauka masażu żeńskich i męskich stref intymnych (dla zainteresowanych)
 • Nauka prowadzenia energii w ciele z wykorzystaniem masażu i pobudzania wspólnego przepływu energetycznego poprzez medytację
 • Praktyka świadomego oddechu

Zakres pracy i ograniczenia wiekowe:

Zakres pracy, forma warsztatu i granice fizyczne ustalane są przed rozpoczęciem zajęć i są nieprzekraczalne w trakcie trwania pracy. Warsztat masażu dla par odbywa się w atmosferze wzajemnego zrozumienia i poszanowania prywatności. Ze względu na formę pracy, warsztat przenaczony jest wyłącznie dla osób od 21 roku życia.

Termin: ustalany indywidualnie dla pary

Cena: 500 zł/os. 

Czas trwania: 2 dni

Miejsce: Studio 7 piętro, Bydgoszcz

Zapisy:

Warunkiem zapisania się na warsztat jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł płatnej przelewem na konto w terminie: nie później niż 2 tygodnie przed umówionym spotkaniem.

Konto bankowe: Kahi – 82 1140 2004 0000 3202 7745 1187; tytuł przelewu: „Warsztat dla par”.

Prowadzący warsztat masażu dla par: 

Piotr Blue

Piotr Blue

Autor projektu

Jestem doświadczonym praktykiem masażu i jego wielu odmian. Prowadzę szkolenia w zakresie masażu i warsztaty rozwojowe. Pomysł na pracę z parami kiełkował już we mnie od dawna. Po ukończeniu holistycznego programu masażu tantrycznego, coś we mnie drgnęło i zainspirowało do napisania programu masażu przyjemnościowego dla par, który oparty jest na wiedzy i kilkuletnim doświadczeniu w pracy z ciałem, zainspirowany tradycjami i kulturami, dla których dotyk miał pierwszorzędne znaczenie, ale wolny będzie od wpływów religijnych czy rytualnych. Widzę ogromny potencjał w przyjemności płynącej z ciała i jej wpływu na bliskość i komunikację partnerską. W przyjemności, która z różnych względów została wyparta, w masażu czy dotyku, który ma dać parom wiele radości, dać im większe poczucie bliskości i zainspirować do wspólnego odkrywania jego nieograniczonego potencjału.

(Tutaj dowiesz się o mnie więcej)

tel : 663 700 514

email: kontakt@piotrblue.pl

2. Wtul się w siebie – warsztat transformujący

Zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się aby przyjmować i dzielić się Miłością ze wszechświatem

Istnieją dwa najważniejsze uczucia, które determinują rozwój człowieka: Strach i Miłość. Strach jest powiązany z Umysłem, z instynktem przetrwania, z oddawaniem energii czemuś, co jest sprzeczne z naszą duszą, współgra często z czyimiś ideami, poglądami opartymi na stracie, braku, ograniczeniach, zakazami, nakazami, poczuciu winy, podziałach, oddawaniu pola, autokrytyce i ocenie, oddawaniu mocy i zasilaniu przestrzeni “muszę” i systemu Matrixa.
Miłość jest powiązana z naszym Sercem, wnętrzem, duszą, kreacją, pasją, odwagą do bycia sobą w terażniejszości, akceptacją, puszczeniem kontroli, jest nieskończona, połączona z naszą wewnętrzną prawdą, planem duszy.
Kiedy odkryjesz, że Strach mobilizuje Cię tylko do ucieczki przed samym sobą (i choćbyś wiele siły wkładał w osiągnięcie celu i tak napotkasz wiele trudności, bo ciągle będziesz “musiał”), to w pewnym momencie odpuścisz i otworzysz się na doświadczanie siebie w przestrzeni serca, zaufasz sobie w takiej formie, w jakiej zostałeś stworzony. Twoje kroki będą milowe, a głos słyszalny.
Zmobilizuje Cię to do pozbywania się programów opartych na ograniczeniach i strachu. Zaufasz sobie. Zaczniesz odzyskiwać kontakt ze swoją pierwotną naturą.
Uwolnisz się. Dostrzeżesz, że w Miłości potrzeba znierzenia się ze Strachem jest bezpodstawna, ponieważ już go nie ma.

Kurs masażu Lomi Lomi Nui - uwolnienie przepływu

Program warsztatu:

Wtulimy siebie poprzez:

 

 • Oddech – nauczymy się go świadomie prowadzić i kierować za jego pomocą energią w ciele, aby przypomnieć sobie, że jakość naszego życia jest zależna od niego;
 • Dźwięk – poszukamy naszego wewnętrznego dźwięku i za pomocą głosu nauczymy się go ponownie używać i uwalniać w zgodzie z naszą naturalną potrzebą, będziemy bawić się jego wibracją, komunikując się ze sobą, korzystając z naturalnych instrumentów: mis tybetańskich, gongów i bębnów;
 • Ruch – będziemy poruszać się w zgodzie z tym co podpowiada nam serce za pomocą tańca spontanicznego, budzić nasz wewnętrzny ogień; ruch to działanie, kreacja życia, realizacja marzeń, oddanie się spontanicznym ruchom ciała, to wprowadzenie do życia pasji, intuicji, odrzucenie autokrytyki i ograniczeń stylowych;
 • Ho’oponopono – hawajską medytację uzdrawiania pola energetycznego, zmiany niskich wibracji na wibracje o wysokich częstotliwościach, odpowiadających tzw. przestrzeni serca
 • Dotyk – wymianę energii za pomocą delikatnego, czułego, bezinteresownego dotyku, zaczynając od Siebie. Obdarowując się czułym dotykiem, nauczysz dzielić się nim z innymi.

Termin: Ustalany Indywidualnie

 

Cena: 450 zł/os.

Czas trwania: 2 dni

Miejsce: Studio 7 piętro, Bydgoszcz

Zapisy:

Aby zarezerwować miejsce na warsztat należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł płatną przelewem na konto w terminie: nie później niż 2 tygodnie przed datą warsztatu.

Konto bankowe: Kahi – 82 1140 2004 0000 3202 7745 1187; tytuł przelewu: „Wtul”.

Prowadzący warsztat: 

Piotr Blue

(o mnie)

tel. 663 700 514

email: kontakt@piotrblue.pl

Piotr Blue

kontakt@piotrblue.pl
663 700 514

KONTO BANKOWE:

KAHI Piotr Mróz
82 1140 2004 0000 3202 7745 1187

14 + 2 =