Kurs Lomi Lomi Nui - Opanuj Sztukę Dotyku

Najbliższe terminy:

10 – 18 czerwca 2023 r.
(BRAK MIEJSC)

Formuła Holistycznego Kursu Lomi Lomi Nui powstała z potrzeby przedstawienia masażu Lomi Lomi jako wielokierunkowej Sztuki Dotyku. Szkolenie z jednej strony daje możliwość solidnego zapoznania się z techniką masażu Lomi Lomi Nui od podstaw, a z drugiej strony stwarza warunki do uwolnienia się od krępujących i usztywniających ram technicznych tego masażu. Efektem tej pracy jest większa gotowość uczestników kursu do prowadzenia głęboko transformujących sesji masażu, zaufanie do tego „co przepływa” i umiejętność trzymania przestrzeni dla klienta.

Dziewięć dni codziennej pracy z masażem Lomi Lomi sprawia, że uczestnicy kursu doświadczają zmian, które mają znaczący wpływ na ich życie i przygotowują ich do profesjonalnej pracy bodyworkerowej.

Holistyczny Kurs Lom Lomi Nui
Edycja Letnia 2023

10 – 18 czerwca 2023 r. – Holistyczny Kurs Masażu Lomi Lomi Nui
Miejsce: Ośrodek warsztatowy Pod Żurawiem w Karolewie /Bory Tucholskie/, woj. kujawsko-pomorskie
Cena: 2900 zł/os.
Wyżywienie i noclegi: około 230 zł/os./doba

(wyżywienie: 3 posiłki dziennie/ kuchnia wegetariańska; opłaty za pobyt i wyżywienie pobiera właściciel ośrodka)

Zapisy:

Żeby zapisać się na kurs trzeba wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i poczekać na AKCEPTACJĘ zgłoszenia z naszej strony.
Po akceptacji poprosimy Cię drogą mailową o wpłatę ZADATKU w wysokości 500 zł (o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat)

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 15 maja 2023 r.

Edycja Zimowa 2024

Termin:

13 – 21 stycznia 2024 r. – Holistyczny Kurs Masażu Lomi Lomi Nui
Miejsce: OWS pod Żurawiem, Karolewo, woj. kujawsko-pomorskie
Cena: 2900 zł/os.
Wyżywienie i noclegi: około 230 zł/os./doba

(wyżywienie: 3 posiłki dziennie/ kuchnia wegetariańska; opłaty za pobyt i wyżywienie pobiera właściciel ośrodka)

Zapisy:

Żeby zapisać się na kurs trzeba wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i poczekać na AKCEPTACJĘ zgłoszenia z naszej strony.
Po akceptacji poprosimy Cię drogą mailową o wpłatę ZADATKU w wysokości 500 zł (o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat)

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 23 grudnia 2023 r.

500,00 

Dotyk w duchu Aloha
Holistyczny kurs Lomi Lomi

W trakcie kursu doświadczysz prastarej mądrości Kahunów poprzez praktyczną naukę masażu Lomi Lomi Nui. Poznasz jak wielką moc, może mieć dotyk ofiarowany w duchu Aloha. Zapoznasz się z technikami przynoszącymi głęboki spokój, relaks i ukojenie.

Słowo lomi w dosłownym znaczeniu oznacza tarcie, nacisk lub ugniatanie, a słowo nui oznacza dużo. Jak to bywa w filozofii hawajskiej, nazwa Lomi Lomi Nui ma dużo głębsze znaczenie oddające naturę masażu, który jest w istocie procesem zachodzącym poprzez ruch.

Podwójne użycie słów lomi lomi oznacza empatyczny i delikatny ruch w stronę przemiany. Lekki i obecny ruch, który uzdrawia i przemienia to esencja ducha Aloha i masażu Lomi Lomi Nui.

Podczas Holistycznego kursu Lomi Lomi Nui poznasz pełen warsztat pracy z ciałem, który gruntownie przygotowuje Cię do pracy na poziomie fizycznym i mentalnym poprzez ciało. Narzędzia stosowane w trakcie szkolenia pozwalają na zaznajomienie się z rozmaitymi technikami pochodzącymi z wieloletniej praktyki z tą Sztuką Dotyku i zbudowanie własnego, indywidualnego stylu, który może mieć niezwykły wpływ na zmiany w Twoim życiu, zgodne z duchem Aloha.

Kurs Lomi Lomi Nui 2022, uczestnicy.

Holistyczny Kurs Lomi Lomi Nui w Karolewie

Nauka masażu na kursie lomi lomi

Program Holistycznego Kursu masażu Lomi Lomi Nui


 • Omówienie pochodzenia świątynnego masażu Lomi Lomi Nui i jego roli w dawnej kulturze hawajskiej,
 • Wprowadzenie do hawajskiego systemu uzdrawiania, poznanie podstaw Huny (filozofii życia) i symboliki używanej na Hawajach,
 • Praktyka rytuałów Powitania Słońca i Kalana Hula – połączenie ciała z Uniwersum i wysyłanie intencji
 • Praktyki świadomego oddechu (oddech wg metody Wima Hofa, oddech Piko Piko),
 • Ćwiczenia rozluźniające ciało w ruchu i w automasażu
 • Nauka podstawowego tańca Hula, tworzącego tzw. ramę masażu
 • Medytacje inspirowane Huną i Ho’oponopono
 • Nauka i praktyka pracy z granicami jako przygotowanie do pracy z masażem Lomi Lomi
 • Nauka podstawowego ruchu, udrażniającego kanał energetyczny i usprawniającego przepływ energii w ciele,
 • Nauka ruchów biernych kończyn, niezbędnych do wykonywania masażu przedniej części ciała
 • Laulima – metoda uzdrawiającej Sztuki Dotyku,
 • Kahi Loa – szamański masaż żywiołów
 • Nauka masażu Lomi Lomi Nui całego ciała w wersji świątynnej

Możliwości dalszego rozwoju po kursie

Szkolenie gruntownie przygotowuje do prowadzenia profesjonalnych sesji masażu Lomi Lomi z klientem. Umożliwia prowadzenie i rozwijanie własnej praktyki u innych nauczycieli: u kumu Susan Pa’iniu Floyd (zgodnie z systemem Aloha International na poziomie Practitioner – Kino Mana III), u kumu Miki Kaniho Kanehoalani (nauki odmiennej, niż powszechnie znana w Polsce, rdzennej ścieżki Lomi Lomi dla zaawansowanych praktyków – Bone Wash and Ha Breath i Ho’oponopono & Gratitude). Kurs daje również możliwość uczestniczenia w wielu warsztatach w Polsce, przygotowanych specjalnie dla Praktyków masażu Lomi Lomi.

Certyfikat ukończenia kursu

Po ukończeniu kursu wystawiany jest Certyfikat potwierdzający odbycie Kursu Lomi Lomi Nui. Istnieje możliwość wystawienia Certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania.

Prowadzący:

Piotr Blue

Piotr Blue

Praktyk i nauczyciel Lomi Lomi Nui, wdrażający i łączący inne techniki pracy z ciałem do swojej ścieżki doświadczenia z masażem Lomi Lomi. Pasjonat mistycznego, transformującego i naturalnego wymiaru Dotyku. Swoje doświadczenie z masażem rozpoczął od masażu klasycznego. Kontynuując poszukiwania w pracy z dotykiem, w 2011 roku trafił na masaż hawajski, a potem na masaż tantryczny. Odkrył wiele możliwosći i pokrewieństw w tych 2 formach pracy z ciałem i do tej pory wykorzystuje ich jakości w swojej pracy.

Zapraszam Was do obejrzenia mojego filmu o

kursie  holistycznego masażu Lomi Lomi Nui.

Fotorelacja z poprzedniego kursu Lomi Lomi Nui

Jak wygląda kurs masażu Lomi Lomi Nui?

– fotorelacja: Monika Firanowska / NIMITHRIL

Nauka rytuału powitania słońca w trakcie kursu.

Przedpołudniowa część warsztatowa

Pokaz masażu Lomi Lomi Nui w trakcie kursy

Opinie uczestników kursów Lomi Lomi Nui

Opinie na stronie podlegają weryfikacji. Dowiedz się więcej o zasadach.

Witam!
Nie da się opisać słowami, tego, co zadziało się na warsztatach Lomi Lomi u Piotra, który jest niesamowitym przewodnikiem na ścieżce poznania hawajskiego rytuału masażu Lomi Lomi Nui. Pojechałam do Lubodzieża, gdzie odbywały się warsztaty z myślą, by wzbogacić swój warsztat pracy o znajomość kolejnego masażu. To, co otrzymałam przerosło moje wszelkie oczekiwania. Okazało się, że Lomi to nie tylko masaż. To dużo, dużo więcej. To wędrówka wgłąb siebie, która potrafi zmienić dotychczasowe postrzeganie świata, siebie i innych. Zaczynasz dostrzegać świat w barwach, o których wcześniej Ci się nie śniło, to niesamowita transformacja duszy 🙂 Jeśli czujesz, że w życiu chodzi o coś więcej, to Lomi będzie najlepszym początkiem drogi odkrywania cudowności Świata 🙂

Co mnie – z zawodu masażystkę zaskoczyło – to to, że właściwie nikt oprócz mnie, nie zajmował się tym fachem na co dzień. Z początku trudno było mi uwierzyć, że totalny laik w tej dziedzinie, po dziesięciu (ba! już po pięciu!) dniach będzie masował jak zawodowiec. Otóż okazało się, że ten masaż, to nie technika, to nie dogłębna znajomość anatomii ciała, lecz ogromna uważność i wrażliwość na drugiego człowieka. To energia, która płynie w każdym z nas, którą przekazujemy sobie wzajemnie podczas sesji czyni ten masaż tak wyjątkowym. Zatem, jeśli zastanawiasz się, czy kurs jest dla Ciebie, bo nie masz doświadczenia w masażu – nic bardziej mylnego 🙂 Z pomocą Piotra oraz reszty uczestników kursu odkryjesz w sobie miłość do Lomi… I będziesz to robił naprawdę dobrze, uwierz! 🙂 Polecam bardzo, bardzo gorąco! Uważam, że udział w kursie był jednym z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu i jedną z najlepszych decyzji którą podjęłam 🙂
Aloha!

Ala

Warsztaty u Piotrka to była najwspanialsza przygoda mojego życia,która otworzyła mi serce i oczy na wiele spraw. Polecam warsztaty – kurs Lomi Lomi Nui które odbyły się w przepięknym ośrodku w Lubodzieżu ,okolica cudowna ,energia niesamowita, o jedzeniu nie wspomnę. Beatka najwspanialsza kuchareczka Wegańska pod słońcem ☀️, które najpiękniejsze jest o poranku, tylko w Lubodzieżu o 6 rano przy powitaniu słońca ☀️haha. Kto raz tam pojedzie w te okolice będzie wracał systematycznie Pozdrawiam naszego ulubionego Mistrza Piotrka, nie ma lepszego od Ciebie nauczyciela Hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Pozdrawiam Wszystkich jego uczniów .

Ganesha

Nie ma przypadków! Trafiłam do Piotra aby nauczyć się światynnego masażu Lomi Lomi Nui a otrzymałam znacznie więcej. Kurs prowadzony w małej kameralnej grupie. Można mieć nauczyciela „na własność”. Piotr jest cierpliwy ale i wymagajacy, potrafi słuchać i bardzo ciekawie mowi. To, że jest świetnym masażystą to mówić nie trzeba. Polecam zarówno masaże jak i kursy jakie prowadzi. Robiąc to co się kochać zawsze robi się to z wielkim sercem i to daje się wyczuć. Niesamowita energa, spokój, opanowanie, jednym słowem magia. Lubiłam Lomi, przy Piotrze go pokochałam.
Polecam zarówno tym którzy już masuja jak również tym którzy dopiero myślą o masowaniu. Gwarantuje, że przy Piotrze pokochacie Lomi Lomi Nui. ALOHA

Ka Lani - Ania

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na najlepszego nauczyciela Lomi Lomi Nui czyli Piotra!!! Jest mega cierpliwy, wyrozumiały i tak pozytywny, że nauczy każdego, najbardziej „zablokowanego” człowieka jak dotrzeć do swego wnętrza, znaleźć w sobie siłę i światło by osiągać to, co wydawało się wcześniej nie do osiągnięcia :). Czas spędzony na szkoleniu był najbardziej produktywnym czasem w moim życiu… teraz dzięki Piotrowi mogę pracować z Lomi Lomi Nui i przekazywać moją wiedzę, siłę i pozytywną energię innym ludziom :). Dziękuje!!!

Domi Di

Trudno ubrać i dobrać słowa jakie oddają dobre efekty działania terapii i masaży Lomi Lomi u Piotra. Bardzo mi pomógł w moim ciężkim stanie, kiedy miałem zaburzenia psychosomatyczne oraz przeszywające bóle mózgu. Ponadto dodam, że nie spotkałem tak wyśmienitego nauczyciela świątynnego masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui, z takim oddaniem i uwagą oraz cierpliwością tłumaczącego najmniejszy chociaż szczegół. Piotr jest też dobrym obserwatorem. Potrafi wniknąć w ludzką duszę poprzez oczy i stan widzenia świata dłońmi. Jest wyśmienitym słuchaczem. Potrafi ulżyć cierpiącemu nie tylko ciału, lecz w środku duszy. Otwiera oczy na pewne sprawy życia. Dziękuje TEJ istocie, która uchyliła swój rąbek świata uleczenia Lomi Lomi Nui oraz karmie, że skierowała mnie do i na Piotra.

Mana alias Niedźwiedź

„Holistyczny” to idealne określenie dla kursu, choć samo słowo „kurs” nie oddaje tego co dzieje się w czasie tych magicznych dni. To inicjacja, gdzie mistrz poza słowami przekazuje wiedzę swoim uczniom, jednocześnie pokazując, że jesteśmy sobie równi.
Gdybym nie spotkała Piotra Blue zrezygnowałambym z lomi lomi nui, wcześniej czułam się jak oszustka, która nie umie dotknąć głębi, masując przez szybę, Piotr zbił ją własnoręcznie, budząc we mnie moją prawdziwą naturę.
Lui

Podziel się!