Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Najbliższe terminy:

15 – 23 października 2022 r. (Kurs Intensywny)

DWUMODUŁOWY Kurs Masażu Lomi Lomi Nui

Moduł 1 (marzec 2023)
Moduł 2 (kwiecień 2023)

Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Słowo lomi w dosłownym znaczeniu oznacza tarcie, nacisk lub ugniatanie, a słowo nui oznacza dużo. Jak to bywa w filozofii hawajskiej, nazwa lomi lomi nui posiada dużo głębsze znaczenie oddające naturę masażu, który jest w istocie procesem zachodzącym poprzez ruch.

Podwójne użycie słów lomi lomi oznacza empatyczny i delikatny ruch w stronę przemiany. Lekki ruch, który uzdrawia i przemienia to essencja ducha Aloha i masażu Lomi Lomi Nui. Masaż lomi lomi nui, który jest źródłem pozytywnych zmian w moim życiu i drogą, którą kroczę.

Kursy masażu lomi lomi nui są tego wyrazem. Jest to czas w który dziele się własnym doświadczeniem i wiedzą. Przekazuje pełen warsztat pracy z ciałem i umysłem, który pozwoli ci rozpocząć drogę oraz zbudować własny warsztat, by zapoczątkować zmiany w swoim życiu, zgodnie duchem Aloha.

Dlaczego warto ? – Kurs Masażu Lomi Lomi Nui

 • W pełni opanujesz warsztat pracy z ciałem masażu Lomi Lomi Nui,
 • Doświadczysz nauki przez relaks i ruch ciała,
 • Poznasz hawajskie techniki pracy z ciałem i umysłem,
 • Rozbudzisz w sobie wrażliwość, świadomość ciała na ruch i dotyk,
 • Zyskasz narzędzia do pracy z ciałem i umysłem,
 • Uzyskasz możliwość bezpłatnej konsultacji i wsparcia,
 • Więcej informacji o kursie.

Jak wygląda kurs Lomi Lomi Nui ?

 • Każdy dzień rozpoczyna się porannymi praktykami oddechowymi, powitaniem słońca,
 • Przerwa śniadaniowa,
 • Część teoretyczna, poznajemy technik pracy z ciałem i umysłem,
 • Prezentacja ruchów, demo,
 • Przerwa obiadowa
 • Praktyka masażu z prowadzeniem i wparciem prowadzącego,
 • Zobacz jak wygląda kurs,
 • Więcej informacji w Programie kursu Lomi Lomi Nui.
Prowadzący objaśnia ćwiczenia z huny w lesie w trakcie kursu lomi lomi nui

Kurs masażu Lomi Lomi cena

 

 • Cena: 1600 zł/os. za 1 Moduł – DWUMODUŁOWY Kurs masażu Lomi Lomi Nui

 

 • Cena: 3000 zł/os. – INTENSYWNY Kurs masażu Lomi Lomi Nui

 

 • Zaliczka: 600 zł za 2 Moduły / 500 zł za Kurs INTENSYWNY

 

 • Koszt pobytu i wyżywienia (3 posiłki /kuchnia Vegan/bezglutenowa) – około 185 zł/os. za dobę, odpłatny u właściciela obiektu

Terminy i zapisy na  kurs Lomi Lomi:

Aby zapisać się na kurs Lomi Lomi, trzeba w pierwszej kolejności WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Po wypełnieniu formularza należy dokonać WPŁATY ZALICZKI.

15 – 23 października 2022 r. – INTENSYWNY kurs Lomi Lomi Nui

 (9 dni)

Wpłata zaliczki /500 zł/ do: 23 września 2022 r.

14 – 22 stycznia 2023 r. – INTENSYWNY kurs Lomi Lomi Nui

 (9 dni)

Wpłata zaliczki /500 zł/ do: 23 grudnia 2023 r.

Miejsce:

Ośrodek warsztatowy Pod Żurawiem w Karolewie /Bory Tucholskie/, woj. kujawsko-pomorskie

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat

W razie pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt.

Piotr Blue

Zapraszam do zapoznania się z opiniami uczestników kursuOPINIE UCZESTNIKÓW 

Zapisy na dwumodułowy kurs lomi lomi

DWUMODUŁOWY Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Moduł 1 (marzec 2023 r.)
Moduł 2 (kwiecień 2023 r.)

(2x po 5 dni)

Termin wpłaty zaliczki do: luty 2023 r.

Piotr Blue

Piotr Blue

Prowadzący

Jestem bodyworkerem, masażystą, nauczycielem masażu. Zajmuję się pracą z ciałem z poziomu energetycznej przestrzeni serca. Inspiruję do zmian, do odkrywania swoich potencjałów. Prowokuję do uruchamiania wewnętrznej mocy i wdrażania jej w życiu codziennym. Pracuję indywidualnie i grupowo. Moimi narzędziami w pracy indywidualnej są: sesje transformującego masażu Lomi Lomi i Holistycznego Masażu Tantrycznego. Zajmuję się szkoleniem bodyworkerów i masażystów, których zachęcam do połączenia moich narzędzi pracy z własnymi, indywidualnymi talentami. Prowadzę warsztaty pracy z ciałem, które zwiększają z nim kontakt i otwierają na subtelne czucie.

Informacje szczegółowe:

 

Piotr

Fotorelacja z poprzedniego kursy masażu Lomi Lomi Nui

– fotorelacja: Monika Firanowska / NIMITHRIL

Powitanie słońca w lesie

Przedpołudniowa część warsztatowa

Pokaz masażu Lomi Lomi Nui

Opinie uczestników kursów Lomi Lomi – masaż lomi lomi opinie

Witam!
Nie da się opisać słowami, tego, co zadziało się na warsztatach Lomi Lomi u Piotra, który jest niesamowitym przewodnikiem na ścieżce poznania hawajskiego rytuału masażu Lomi Lomi Nui. Pojechałam do Lubodzieża, gdzie odbywały się warsztaty z myślą, by wzbogacić swój warsztat pracy o znajomość kolejnego masażu. To, co otrzymałam przerosło moje wszelkie oczekiwania. Okazało się, że Lomi to nie tylko masaż. To dużo, dużo więcej. To wędrówka wgłąb siebie, która potrafi zmienić dotychczasowe postrzeganie świata, siebie i innych. Zaczynasz dostrzegać świat w barwach, o których wcześniej Ci się nie śniło, to niesamowita transformacja duszy 🙂 Jeśli czujesz, że w życiu chodzi o coś więcej, to Lomi będzie najlepszym początkiem drogi odkrywania cudowności Świata 🙂

Co mnie – z zawodu masażystkę zaskoczyło – to to, że właściwie nikt oprócz mnie, nie zajmował się tym fachem na co dzień. Z początku trudno było mi uwierzyć, że totalny laik w tej dziedzinie, po dziesięciu (ba! już po pięciu!) dniach będzie masował jak zawodowiec. Otóż okazało się, że ten masaż, to nie technika, to nie dogłębna znajomość anatomii ciała, lecz ogromna uważność i wrażliwość na drugiego człowieka. To energia, która płynie w każdym z nas, którą przekazujemy sobie wzajemnie podczas sesji czyni ten masaż tak wyjątkowym. Zatem, jeśli zastanawiasz się, czy kurs jest dla Ciebie, bo nie masz doświadczenia w masażu – nic bardziej mylnego 🙂 Z pomocą Piotra oraz reszty uczestników kursu odkryjesz w sobie miłość do Lomi… I będziesz to robił naprawdę dobrze, uwierz! 🙂 Polecam bardzo, bardzo gorąco! Uważam, że udział w kursie był jednym z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu i jedną z najlepszych decyzji którą podjęłam 🙂
Aloha!

Ala

Warsztaty u Piotrka to była najwspanialsza przygoda mojego życia,która otworzyła mi serce i oczy na wiele spraw. Polecam warsztaty – kurs Lomi Lomi Nui które odbyły się w przepięknym ośrodku w Lubodzieżu ,okolica cudowna ,energia niesamowita, o jedzeniu nie wspomnę. Beatka najwspanialsza kuchareczka Wegańska pod słońcem ☀️, które najpiękniejsze jest o poranku, tylko w Lubodzieżu o 6 rano przy powitaniu słońca ☀️haha. Kto raz tam pojedzie w te okolice będzie wracał systematycznie Pozdrawiam naszego ulubionego Mistrza Piotrka, nie ma lepszego od Ciebie nauczyciela Hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Pozdrawiam Wszystkich jego uczniów .

Ganesha

Nie ma przypadków! Trafiłam do Piotra aby nauczyć się światynnego masażu Lomi Lomi Nui a otrzymałam znacznie więcej. Kurs prowadzony w małej kameralnej grupie. Można mieć nauczyciela “na własność”. Piotr jest cierpliwy ale i wymagajacy, potrafi słuchać i bardzo ciekawie mowi. To, że jest świetnym masażystą to mówić nie trzeba. Polecam zarówno masaże jak i kursy jakie prowadzi. Robiąc to co się kochać zawsze robi się to z wielkim sercem i to daje się wyczuć. Niesamowita energa, spokój, opanowanie, jednym słowem magia. Lubiłam Lomi, przy Piotrze go pokochałam.
Polecam zarówno tym którzy już masuja jak również tym którzy dopiero myślą o masowaniu. Gwarantuje, że przy Piotrze pokochacie Lomi Lomi Nui. ALOHA

Ka Lani - Ania

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na najlepszego nauczyciela Lomi Lomi Nui czyli Piotra!!! Jest mega cierpliwy, wyrozumiały i tak pozytywny, że nauczy każdego, najbardziej “zablokowanego” człowieka jak dotrzeć do swego wnętrza, znaleźć w sobie siłę i światło by osiągać to, co wydawało się wcześniej nie do osiągnięcia :). Czas spędzony na szkoleniu był najbardziej produktywnym czasem w moim życiu… teraz dzięki Piotrowi mogę pracować z Lomi Lomi Nui i przekazywać moją wiedzę, siłę i pozytywną energię innym ludziom :). Dziękuje!!!

Domi Di

Trudno ubrać i dobrać słowa jakie oddają dobre efekty działania terapii i masaży Lomi Lomi u Piotra. Bardzo mi pomógł w moim ciężkim stanie, kiedy miałem zaburzenia psychosomatyczne oraz przeszywające bóle mózgu. Ponadto dodam, że nie spotkałem tak wyśmienitego nauczyciela świątynnego masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui, z takim oddaniem i uwagą oraz cierpliwością tłumaczącego najmniejszy chociaż szczegół. Piotr jest też dobrym obserwatorem. Potrafi wniknąć w ludzką duszę poprzez oczy i stan widzenia świata dłońmi. Jest wyśmienitym słuchaczem. Potrafi ulżyć cierpiącemu nie tylko ciału, lecz w środku duszy. Otwiera oczy na pewne sprawy życia. Dziękuje TEJ istocie, która uchyliła swój rąbek świata uleczenia Lomi Lomi Nui oraz karmie, że skierowała mnie do i na Piotra.

Mana alias Niedźwiedź

Piotr Blue

 

5 + 2 =