Plecy w masażu Lomi Lomi

Dlaczego w masażu Lomi Lomi tak ważne jest skoncentrowanie się na plecach? W latach 90., gdy studiowałem, byłem zmuszony dźwigać ciężkie książki papierowe. Te same książki, które w erze elektroniki […]

Dlaczego w masażu Lomi Lomi tak ważne jest skoncentrowanie się na plecach?

W latach 90., gdy studiowałem, byłem zmuszony dźwigać ciężkie książki papierowe. Te same książki, które w erze elektroniki stały się niemal relikwiami. Dźwiganie ciężarów towarzyszyło mi nie tylko w czasie studiów. Gdy zaczynałem pracować na magazynie u mojego przyjaciela, znowu musiałem dźwigać ciężkie przedmioty. A potem, kiedy nadeszły dzieci, moje plecy były znowu na pierwszej linii.

Kiedyś pewna klientka powiedziała mi, że przyszła do mnie, aby ściągnąć z siebie troski. Te słowa przypomniały mi, jak wiele z nas nosi ciężary życiowych wyzwań, emocji i stresów na swoich plecach. W masażu Lomi Lomi chodzi o to, by te troski zdjąć.

Czy nie zastanawialiście się, skąd się biorą te troski? Często mówimy sobie “dam radę”, “wezmę to na siebie”, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji dla naszego ciała i umysłu. Przez masaż Lomi Lomi możemy uwolnić ciało od tych wszystkich ciężarów. W czasie masażu, kiedy pracuję z plecami, staram się pomóc klientowi uwolnić się od tych trosk, które niosą na swoich barkach.

Plecowa część masażu Lomi Lomi jest kluczem do odblokowania kanału energetycznego, aby energia mogła swobodnie przepływać przez całe ciało. I właśnie dlatego warto zatrzymać się dłużej na plecach, aby poprowadzić ciało do transformacji i ulżenia.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak pracuję z plecami podczas masażu Lomi Lomi, zapraszam Was na moje kursy. Tam nie tylko nauczycie się technik masażu, ale także poznacie głębsze, duchowe aspekty tej praktyki.

Więcej w filmie Plecy w Lomi Lomi – Gdzie jest much?:

Z lekkością i radością,
Piotr

Najbliższe Szkolenia i Kursy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ikona mikrofonu masażysty i kartki z tekstem

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera i nie przegap aktualnych artykułów, podcastów i informacji o kursach masażowych.

You have Successfully Subscribed!

Podziel się!